Changing

OSOBNÍ CHANGING

Jedná se o mou vlastní metodu, která vznikla na základě kouzelných náhod, které jak víme neexistují 😆

 

Hraní rolí je nacítění se na vaše energie a rozpuštění vaším uvědoměním všech bloků a postojů a rozpohybování toku těchto energií.

Pro Váš velký zájem o soukromé individuální sezení v podobě odblokací přes hraní vašich energií a jejich pochopení a nedostatek víkendů jsem vám chtěla nabídnout (což mnozí z vás již pilně využívají) individuální setkání ohledně každého tématu zvlášť, případně chodíte ve dvou nebo i více lidech. Nemám s tím problém a moc ráda vám vaše určené téma nebo vámi danou roli odehraju sama… 🙂

Pokud máte problém, který vám nejde uchopit, odehraji vám ho a pochopeno, sama energie vám řekne co jí trápí a proč vás trápí, co děláte nebo neděláte k jejímu vyřešení!

Témata:

Pravda versus Iluze
Finanční energie a prožívání přítzomného okamžiku
Staré vzorce chování
Orgány a celé tělo (2 hodiny)
Kontakt a rozhovor s vašimi průvodci, anděly, s vaší domovinou, kontakt s vašimi blízkými zemřelými
Čakrový systém – včetně nových duchovních čaker (každá čakra se hraje zvlášť)
Vaše nesplněná přání
Vnitřní dítě
Intuice
Sám sobě přítelem a partnerem
Srdce jako růže
…a spousta dalších možných témat 🙂

Dále se dá odehrát a načíst cokoliv vás napadne:
Manžel, manželka, partner, partnerka, firma, bolestivé místo na těle, otce, matku, sourozence, kamarády, vaše zvířátka, duše vašich zesnulých (pokud příjdou a chtějí komunikovat), vaše minulé životy (je třeba mít dané téma, které chcete rozpustit), vaše cíle a proč to nejde, to, proč vám stále nejde něco uchpit, a spousta dalších témat a vše, co nese energii zapsanou v sobě.

 

FIREMNÍ CHANGING

To, na co se zaměřuji ve firmách je spokojenost zaměstnanců, bez které není možný efektivní a produktivní výkon pro zaměstnavatele.

Zvyšování jejich radosti a motivace v životě, rozvíjení a aplikování představ (cílů) běžných, hodinových i denních, které vedou k těm větším.

Je faktem, že většina mých klientů ani netuší význam této krásné hry na bdělost v životě, tedy i pracovním.

Metoda, kterou používám při své práci se jmenuje „Changing“ a motto All thinks make all things… (všechny myšlenky vytvářejí všechny věci…). Changing je načtení a přehrání energie u daného člověka (to je má práce).

Práce dané osoby spočívá v reagování na mé otázky a fakta, které vyplývají z nacítěné a hrané role.

Velmi oblíbená role je „Propast“.

Firma, já nebo externí dodavatel určí čeho má zaměstnanec docílit a toto dané téma se staví na druhou stranu „Propasti“.

Příklad:

Cíl je 5 uzavřených smluv měsíčně (tím se stávám já).

Začnu mluvit co vše mě oddaluje od daného člověka a co mi vadí, že dělá a nědělá, aby mě získal.

Propast mezi námi se zmenší pokud chápe a přijímá nové postoje, pokud tak neučíní, hranou energii prostě nepřeveze a já se mu vzdaluji kosmickou rychlostí pryč!!! Dokonalá a moc oblíbená technika. Velmi rychle a snadno posouvá klienta kupředu a učí ho být sebejistý a používat jednoduchost a přímost cesty, po které kráčí.

Changingem se dá záhrát cokoliv co vás napadne. Týmové dosažení ročního zisku nebo smluv, komunikace, flexibilita, oddanost firmě, spokojený klient a nespokojený klient, vnímání autorit a řešení problému s ní apod.

Vždy nalezeno 99,9% důvodů proč a co kde nejde a jak by mělo jít!!!

Nápravu řeším přimo z role na místě… To, jak ji uchopí zaměstnanec, je na něm nebo na jeho přímém nadřízeném, jak s informacemi u daného jedince naloží a jak je bude aplikovat v budoucnosti jeho působení ve firmě.

To, z čeho čerpám, je život a zkušenosti z období, kdy nic nešlo a dnes jde vše tak jak si jen dovedu představit.

To jediné, co člověka omezuje, jsou jeho vlastní myšlenky, s kterými se dá krásně pracovat a posunout vše dál a přerušit tím veškerá omezení.

Děkuji za příležitost a možnost prezentace mé práce a těším se na případnou spolupráci.

Eva Michaličová (Ripcsik)

 

Sdílejte tuto stránku s ostatními!