INFORMACE O ROCE 2017

16 února, 2017 in Uncategorized

Ahoj, jsem rok 2017

Rád bych se vám stručně zcharakterizoval, budu rok velmi MAJESTÁTNÍ a řeknu vám, jsem samá výzva. Budu, už kvůli vám, moc rád, když je budete brát vážně.

Naučím vás, jak můžete pochopit tu správnou hloubku úcty a vděčnosti za každý moment svého života. Ochutnáte pravou hloubku vašich činů.

Jako kdyby vše, co děláte, bylo poprvé … a zároveň naposledy. Budete poprvé pít, budete poprvé jíst a ochutnávat, poprvé se budete milovat, poprvé se setkáte při koupání s vodou na své kůži…. a dovolíte si zažít zázraky každodenních dnů v kouzelném stavu, který zesílím já rok 2017 – POPRVÉ A NAPOSLED. Chci, abyste zapojili při vnímání jakýchkoliv činností všechny vaše smysly, abyste byli veselí, hraví, svěží, vášniví. Vyžeňte z vašich životů AUTOPILOTY!!!! Vnímejte VŠE SVÉ… A tento pocit se pokuste mít u všech vašich činností. Stále sledujte, jestli jste to nebo ono UDĚLALI „POPRVÉ A NAPOSLED“ .

Pokud si budete vše užívat hluboce a všemi smysly, když zapojíte opravdu všechny, pomůže vám to dostat se do přítomného okamžiku. Zkoumejte rukama, ústy, čichem, zkuste zavřít oči … Zkuste zapojovat všechny smysly kdykoliv a uvidíte, že tato snaha udělá spoustu práce za vás.

Nebuďte tedy pohodlní a nedělejte věci pouze ze zvyku. Vnímejte. Buďte bdělí. A ucítíte RYZÍ PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK ROKU 2017.

Ucítíte ode mě spoustu dalších vlivů a energií, které vás budou nutit k činům. Budu vás házet do pro vás nekomfortních až nepřijatelných situací, postojů a reakcí. Budete si připadat zlí, sobečtí, bezohlední… Opravdovou míru vy ale nepoznáte. Důvěřujte proto v těchto situacích mně a svým průvodcům. Vyhovte pocitům a vašemu týmu, i kdyby to řešení bylo sebevíc nepředstavitelné.

Ctěte sami sebe. Ctěte vaše pocity, dovolte si být sami sebou, dělejte to, co dělat chcete a neohlížejte se na lidi kolem sebe. Pokud jste v přítomnosti, víte, co chcete a víte, jak to chcete. Možná budete vašemu okolí připadat moc sebestřední, ambiciózní, sobečtí. Ale to možná proto, že budou mít díky vám nastavené zrcadlo, co všechno oni pro sebe nedělají. A hlavně, váš vnitřní tým vám bude za toto vaše chování velice vděčný.

Ta snaha a chuť vyhovět týmu a vašim pocitům jsou pro mne důležité. Proto vás budu vyprovokovávat do takových extrémů, že si budete připadat strašně a nebude se vám chtít tak daleko zajít (ale vždy můžete ještě dál, než si myslíte). Vzpomeňte si na mě. Můžete dál. Jde o vás. Můžete posunout své hranice. Využijte moji kohoutí náturu k vašemu sebeprosazení.

Ano, pro spoustu z vás to bude problém, budou vám hrozit nepříjemnosti. Můžete se leknout, mít strach z toho, co to vaše prosazování způsobí. Nebo jste zvyklí na nějaké mantinely a omezení ve své hlavě. Vlastně zatím stále narážím na hodně vašich omezení. A já po vás chci, abyste se těch mantinelů a omezení zbavili. Chci, abyste měli hlavičky otevřené dokořán, pocity otevřené dokořán. V hlavě není prostor na žádná omezení a mylné představy. Ty musí pryč. Ano, máte je hodně zažité a zažrané pod kůží. Ale když mi pomůžete, když na ně ukážete a uvědomíte si je, já vám rád pomůžu je z vašeho života vytrhnout a zbavit se jich.

Nepůjde to samozřejmě vše hned a najednou. Postupně drobnými krůčky se dostaneme k cíli. To je vlastně další úkol tohoto roku – zbavit se zásadních omezení a klecí a výsledkem by měla být obrovská svoboda. Nic vás nebude tlačit nikam do rohu, nic vás nebude svazovat a omezovat a nic by vás fyzicky nemělo bolet.

Budu tedy rok hodně pracovní. Stačí jen, že řeknete: „Tedy to mě štve! To nechci!“ a už budu u vás a budu to brát jako výzvu. A dovedu vás ke stavu: Tak to tedy ne! Tak to nebude! Budou to stavy hraniční a extrémní. Mockrát se leknete, co po vás chci, co vás to napadlo, co jste si to dovolili. Budete se tomu chtít vyhnout, budete si tam znovu dávat omezení a nebudete mít chuť danou situaci změnit. Ale je to potřeba. A já potřebuji cítit snahu a chuť do všeho, co děláte. Upřímnou snahu od srdce. Zapálení pro věc. Pokud takovou snahu, přesvědčení, srdce a lásku ucítím, mohu vám s vašimi záměry velmi pomoci.

Vy, co pilně pracujete, jdete postupně k tomu, abyste měli křídla, která vás životem hezky ponesou. Vlastně je vše na vás a vašem rozhodnutí. Je na vás, jestli si půjdete pro ty lopaty nebo pro koruny. Ti, co nepracují a nic nedělají, to jednoduché mít nebudou. Už nebude nikdo, kdo by jim pomáhal.

Stále všichni měli pocit, že nic nemusí a procházelo jim to. Teď už to neprojde. Všichni měli stejné šance, ale někdo je využil a někdo ne. Všichni měli stejné možnosti a příležitosti. Ti, kdo byli nespokojeni se svým životem, zvedli se, hledali a pracovali, jsou dnes tady. Ale ti, co nechtějí nic dělat, ti zůstanou ležet. Už jim nikdo nedá čas a energii ze svého. Už nemá nikdo na rozdávání.

Jsem rok 2017, mám energii Kohouta, jsem o mně, jenom o mně

Vy sami musíte být pro sebe nejdůležitější. Je potřeba, abyste se velmi intenzivně chválili a měli se rádi. Protože jak moc na sebe budete naštvaní a kritičtí, tak moc naštvaný a uražený může být váš tým na vás.

Začne vám tedy záležet samotným na sobě. Bude pro vás důležité, aby vy jste byly v různých situacích spokojení. Zkoumejte to, pozorujte. Toto chování samozřejmě přináší rizika. Můžete o některé lidi ve vašem okolí přijít. Zjistíte ale, že ti, o které jste přišli, nebyli ve vztahu k vám upřímní a nebyli s vámi v opravdové lásce, neboť jim nevyhovovala vaše přirozenost. Chtěli vás v určitých rolích, které vám již společně se mnou nebudou vyhovovat.

Energie Kohouta bude ve vašem životě selektovat vše, co už tam nemáte mít. Nekompromisně vás bude zbavovat všeho, co vám škodí. A nezáleží na tom, co si myslíte vy, že vám vyhovuje – ti nahoře usoudí, co pro váš život do budoucna je nebo není dobré. To, co do vašeho života nepatří a mohlo by škodit, to od vás půjde pryč.

Ale pozor! Budu zesilovat vše, na co budete myslet, po čem budete toužit nebo na co si budete stěžovat. Až extrémně zesílím a znásobím nedostatky, na které budete poukazovat. Je tedy pouze na vás, kam vaši energii a myšlenky zaměříte. Porostou tím směrem, kterým je zaměříte vy. Pokud svoji pozornost každou buňkou svého těla a mysli zaměříte na štěstí, radost a hojnost, přinesu vám jich násobně více. Pokud však svoji pozornost zaměříte na nedostatky a lenost, přinesu vám je. A bude to trvat tak dlouho, dokud si nebudete vážit toho, že vám zbylo alespoň něco a dokud se nedostanete do vědomí, kde je to opravdické bohatství. Budu proto po vás chtít, abyste si srovnali priority a byli vděční za to, co máte. Potřebuji cítit ryzí vděčnost.

Rok 2017 hodně souvisí s rokem 2018. Oba roky budou velmi intenzivní a pracovní. A to, co v roce 2017 vybudujete a vytvoříte – jaké polštáře si připravíte – do toho v roce 2018 spadnete.

Skládáte si nyní svůj přístup a život na následující roky. Podle toho, co se v rocích 2017 a 2018 naučíte, čeho se zbavíte, jak co v životě zařídíte, tak to bude v dalších 5 až 10 letech pokračovat. Podle toho, co si připravíte, se vám bude v dalších letech dařit nebo nedařit. Je tedy na čase pořádně pracovat – kompromisy nebudou promíjeny – vše, co přijde, řešte hned, pitvejte to, zkoumejte. Nad ničím nemávejte rukou. Můžete si samozřejmě zachovat energii Opice z předešlého roku a být stále hraví, šťavnatí, energičtí a mít chuť riskovat.

Ukažte mi ale, že si vážíte života, sami sebe, mě. Ukažte mi, že pro sebe chcete to nejlepší.

S láskou a úctou pro vás zpracovala Jarmila Pucová z přednášek Evy Michaličové

Sdílejte tuto stránku s ostatními!