Foot terapie duše

Foot terapie duše

Zvláštní, že?

…jen vaše Footka a já :o)))

…přistoupíme k analýze, situací které se snažíme zašlapat do země…budu vám povídat o co přesně jde ve vašem životě… jak se k daným tématům stavíte…

…následuje tanec moje intuice, vaše chodidla…uvolním vše co bude energeticky neprůchodné…vysvětlím vám proč a co ve vašem životě způsobuje shluky, které uvolňuji povídáním s vámi..

….poté vám vaše Footky necháme v  rauši odpočívat…spolu stále probíráme objevené a uvolněné…nebo jen budete vstřebávat své znovuzrození..

Věřte, že ve svých chodidlech máte napsáno vše…vždyť nás nesou celým naším životem…

Cena Foot terapie duše je 1.333,-  90min

PRVNÍ FOOTKY ….PRVNÍ REAKCE…

Alí KrálováTak mi bylo ctí, být první klientkou na FOOT terapii duše u Evičky. Musím vám říci, že je to něco báječného a pro mě naprosto nového. Mooc jsem si to užila, terapie probíhá tááááák nenásilně a naprosto přirozeně, úplně mě to nadchlo – za měsíc jdu zas :o))))) a už teď se těším . Užily si nejen moje FOOTky, ale i moje duše a hlavně Já :o) Evička je kouzelnice, v podstatě jsme si povídaly a u toho odstraňovaly bolístky mé dušičky, je neuvěřitelné, jak to šlo samo a je pro mě fascinující, jak je opravdu vše v našich FOOTkách vepsané. Co k tomu dodat, musíte to zažít (teda nemusíte :o))), to záleží jen na Vás), ale stojí to za TO !!!
Ještě jednou moc a moc díky Evi :o))))))))

 

 

 

 

 

 

 

 

Sdílejte tuto stránku s ostatními!