O Avalonu, o mně

EVA MICHALIČOVÁ

Centrum AVALON vzniklo na základě kouzelných a andělských náhod, ke kterým přispělo mé svobodné rozhodnutí. Již v raném věku mi sestra často říkávala „Ty jsi zase chytrá jako Rádio“. A měla pravdu. Od mala jsem ve všem hledala způsob řešení v neřešitelném pro dospělé. Moje telefonáty (rady – porady) s kamarády na základní škole, místo psaní domácích úkolů dlouho do večerních hodin, mluví za vše. Jednoduše jsem radílek tělem i duší odjakživa. Takže vždy když se mě klient ptá „a od kdy se konzultacím věnujete?“ má odpověď je „od jakživa, už ve škole jsem říkala, že se tím jednou budu živit.“ Velice mě tato práce naplňuje a uspokojuje, ba co víc, činí mě velice šťastnou. Vidět vás jak rozkvétáte pod intenzivním vedením z mé strany a vaší následnou prací je to nejhezčí na mé práci. Momenty kdy cítím a sleduji na vás, jak se probouzíte a vnímáte skryté pravdy někde hluboko uvnitř sebe, je nejkrásnější moment mé práce s vámi.

Má práce spočívá v mém napojení na Universum. Proto si často říkám „Tlumočník“, ale není to jen o tlumočení informací, které vám během sezení chtějí sdělit vaši průvodci. Jsou to souvislosti, vašich gest, mimika, zkušenosti a především můj pocit co při konzultaci hledá řešení/neřešitelného. Objevuji vaši pravou podstatu, která často bývá velice blokována prožitým dětstvím, ať krásným či ošklivým, zážitky z minulých životů a systémy, které určuje společnost. Často se bojíte říkat své pocity a žít je. Bohužel, či bohudík je dnes doba taková, že bez tohoto postoje náš život pouze přežíváme a nežijeme. Život podřizujeme strachu, který ovládá všechny naše rozhodnutí. A pak jinými slovy spíme, nebo nezáříme. Takže, pokud máte pocit, že ve vás zajiskřilo, přijďte a rozsvítíme společně vaše charisma skryté pod sutí a nánosy již prožité minulosti.

Mimo osobních konzultací pořádám školičku terapeutů, živé diskuze s mojí osobní metodou changing, kurzů kreslení pravou mozkovou hemisférou, cikánské karty

Eva Avalonka

Sdílejte tuto stránku s ostatními!