PŘEDPOVĚĎ PRO ROK 2015

7 ledna, 2015 in Uncategorized

PŘEDPOVĚĎ PRO ROK 2015

„SVĚDOMÍ“ v tomto duchu se ponese rok 2015.

Energie, které v průběhu roku budou působit na náš život, budou vyvíjet určitý nátlak právě na svědomí. U každého z nás, tento druh energie způsobí něco jiného. Někdo má svědomí černé vůči lidem, kterým lže, nebo neříká, co cítí. Jiný zase bude mít svědomí černé jak bota vůči sobě, neboť se stále zanedbává. Líbí se mi, že budeme muset všichni přidat na svědomitosti a to se rovná větší bdělost a více přítomného okamžiku…

Rok 2015 se také stane významným z důvodu ukončení, ke konci února denních dávek energie. Energii jsme dříve dostávali na kila, dnes už je to jen pár gramů, ale přesto stále nějaká je. V únoru, přijde naposledy. Tuto dávku už si budeme muset umět vytvořit sami. Zde nastoupí universální zákon „má dáti –  dal“. Jinými slovy výměna energií bude nutná. Již nyní je tolik lidí unavených a ne a ne se dospat aj. Tímto, způsobem energii ani nezískáme.

Podporované (dávka energie) činy z Universa, budou dobrosrdečné, čisté, pravdivé (z pocitu), v bdělém stavu a dobrovolné, radosti, spolupráce s vnitřním světem (vnitřní dítě, duše, vnitřní žena, vnitřní muž…ti všichni se před koncem roku spojili v jednu bytost a vzniká tím nový druh samozrcadlení…je vám smutno, zlobíte se, žárlíte? To ne vy, na někoho…to váš vnitřní svět na vás…dává nám tím najevo, že je smutný, zlobí se, nebo na nás žárlí, protože se mu nevěnujeme a hodili jsme ho přes palubu…jakékoliv stavy jiné než klid a pohoda značí, že jdeme po špatné cestě a snažíme se vyhnout nějaké konfrontaci…máváme nad situací rukou a máme pocit, že snad přejde sama…už ne )  Chraňte si svou energii, bude velmi vzácná.

Činy u kterých energii budeme ztrácet, nebo nechtěně dávat druhým budou, emoce, lži, mlčení s hlavou plnou myšlenek vůči komukoliv, agresivita, lpění, extrémní chtíče, manipulace ve svůj prospěch, násilí, křivdy, obviňování sebe i druhých (bez uvědomění), posuzování, litování…

Z toho vyplívá, že nastává čas, kdy se konečně bude dařit „Srdcařům“ tak jako tomu ještě nikdy nebylo. To vše nastane 21. Března 2015. Dva roky zpět, to vypadalo, že žít v pocitu, musí být vždy po zásluze potrestáno. A ono to tak skoro i bylo. Tyto dva roky měli zatížit a vyzkoušet, jestli tu svou čistotu myslíme opravdu vážně, nebo to jen předstíráme, protože tak je to přeci duchovní, že? Tento rok ukáže kdo opravdu, duchovní je a kdo žije dle universálních zákonů a kdo ne. A věřte, nebo ne s ezoterikou duchovní člověk nemá leckdy nic společného. Může to být i váš popelář Pepa, cukrářka Ivana, pan profesor Vladimír a tak. Nemusíte meditovat, aby jste byli duchovní, stačí žít a žít šťastně.

Na závěr vám ještě přeložím numerologicky rok 2015

2 – přes vztahy s lidmi 0 – universální zákony 1 – ke vztahu k sobě 5 – ke svobodě, nebo emocím to je na nás kudy se vydáme. Jinak součet tohoto roku je 8 a to je sklizeň …jak jsme zaseli 7 let zpět, tak i sklidíme.

Přeji vám mnoho úspěchu a klidu v novém roce 2015!!! Vaše Eva Avalonka Michaličová

Sdílejte tuto stránku s ostatními!