Rok 2019

30 ledna, 2019 in Uncategorized

Rok 2019

Otázka: Roku, jaký jsi?

Rok: Radostný.

O: Jaký je rozdíl mezi roky 2018 a 2019?

R: To je dost složitá otázka na začátek… Rok 2018 hodně uzavíral vše nefunkční a vrtal do hloubky. Já jsem radostný. Vrtám také, ale zvědavostí. Jsem hodně a hodně zvědavý. To, co vás už zajímat nebude, mě bude zajímat dál. Nenechám vás být. Rok 2018 nebyl zvědavý, byl vážný a vedl vás k sebeúctě. Moje zvědavost a neustálá energie výzvy vás budou občas i rozčilovat.

Jsem fakt jeden velký mejdan plný vášně. To je mé hlavní téma.

I když se to tak nejeví, je to téma hodně vznešené, protože vy jste schopní mít mejdan jeden večer a pak se z toho týden léčíte. A teď si představte, že bude mejdanit celý rok. Nebudete mít kdy odpočívat. Budete stále v jakési euforii o sobě samém… pády z euforie budou také, hlavně v momentech, kdy se opustíte. Bude stačit opustit představu o své pravé podstatě a své sny …. Ale nemusí …

 O: Čím máme zastavit ten pád?

R: Stačí se vrátit k tomu, kdo doopravdy jste!!! POZNÁTE TO, UDĚLÁ SE VÁM OPĚT DOBŘE

O: Neříkáš mejdanu užívat si se životem?

R: Ano s vášní, ale musí to být fakt mejdan. Já jsem FAKT detailista, takže neutrální pohodičku FAKT neberu.

Jsem tak jasný a stručný. Toto je lék a vzoreček úplně na všechno. Nemám žádné složitosti. Jakmile uvidíte složitost, uvidíte tu lež mnohem víc. Lži a hry budou lépe prohlédnutelné. Jen vážnost vás bude vypínat. Vypínat od pravdy.

Ale z jiného úhlu … Když budete opravdu plní vášně, tak je jen na vás, abyste vše ukrotili a nebyla z toho zase úplná hysterie. To už je zase špatně a úplně mimo mě. Já nejsem agresivní.

Tančete, zpívejte u mazání chleba. Užívejte si placení účtů, vždyť je skvělé, že na to máte. Hýčkejte sebe, své věci a domov. Pořádně si to užijte a buďte!

Já takový jsem a buď se mnou splynete nebo ne.

O: Takže nám znásobíš prožitek …. Radost nebo depresi?

R: Ano. A zesílím vám zvědavost.

A když uděláte chybu, není třeba se za to bičovat … no tak se stalo. Nejste zlí a když už uděláte chybu, pácháte ji proti sobě. Nic není tak tragické, jak to vnímáte … a to vás doufám naučím. Lehce a s radostí, ne těžkopádně. Ty energie, které vyzařujete, to přitahujete. Vaši opatrnost a nejistotu ostatní uvidí jako neschopnost. Nejistota a nestabilita, kterou vyšlete, se vám vrátí….

O: Roku budeš nás asi i rozčilovat?

R: Ano, při vašich blbých náladách budu to štěně, které to vůbec nezajímá a chce si hrát.

Se mnou můžete celý rok protančit. Smím prosit?

Sdílejte tuto stránku s ostatními!